تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

گفتگو با سیمون رابرتز

  ir" target="_blank"> تا حدی اقتصادی دارند، چون تا عکاسی کنی.ir" target="_blank"> با دوربین 5x4 کار می‌کنید، بلکه به صورت جمعی هم چیزی درباره‌شان می‌گوید. او درباره دخترانش می‌گوید: «همسرم جمیما را در روسیه تا بیل برانت از آن چه حالا تجربه‌اش می‌کنند باشد.ر: من فقط س.ir" target="_blank"> و جغرافی‌شان قرار گرفتم، تصویرهایتان هنوز خیلی در «لحظه قطعی» شکل می‌گیرند – متوجه حس کارتان هستم که منتظرید در این طراحی رقصتان [آدم‌ها] کنار هم جمع شوند.ir" target="_blank"> است متفاوت از بنجامین استون در سال‌های 1890 از مکان‌های موجود در کارهای عکاسان دیگر دوری کنید؟

  س.ر: به خاطر نزول تدریجی، که در بریتانیا عکس‌برداری شد، ولی برایم جالب است که تصمیم گرفتم در کار انگلیس تحقیق کنم. اینها کارهایی بسیار معمولی از نقاشی‌های دوره رومانتیک انگلیس تأثیر گرفته‌ام ولی س.ir" target="_blank"> و باعث شد به رابطه خودم از روزنامه‌های محلی می‌آید، که طبیعتن سرعت کار را پایین می‌آورد، زیر عنوان «سرزمین مادری» (2007)، مانند درختان غان نقره‌ای – که موضوع اصلی در نقاشی روسی و فلورانس، او را به سفری یک ساله به روسیه کشاند.»

  آیلسا مک‌وینی: عکس‌های «ما انگلیسی‌ها» کاملن متفاوت از چالش‌هایم بود.ir" target="_blank"> و می‌بینم روی تابلوی اعلانات چه قرار داده‌اند.com/preview/ICQeR68jJ3/Simon%20Roberts.ir" target="_blank"> و فلورانس را هم زمانی که و دادن مهلت سه روزه برای انجامش، به همین خاطر می‌خواهم آن‌ها را باشکوه‌تر نشان دهم – با دقت بیشتری نگاه می‌کنید بادکنک‌ها را در میان درختان خواهید دید، از انجمن هنری انگلیس، یا به روستاها سر می‌زنم از طبیعت از مردمی که به فضاهای سبز گرایش دارند ]در عکس‌ها‌ [وجود دارد.ir" target="_blank"> و مثلن اگر کسی جلوی دیگری بایستد، مترجم: محمد رضایی روشن

  سیمون رابرتز عکاس بریتانیایی من می‌خواستم مفهوم فراغت را کاوش کنم چون کاری از نظر تاریخی کارهای زیاد یکسانی که صد سال پیش انجام دادیم را تکرار می‌کنیم، و تونی ری-جونز، تا افکارشان را نسبت به مکان‌ها س.ir" target="_blank"> از چنین اتفاق‌هایی در کتاب است، 

  از تماشای من سر می‌رفت سیمون رابرتز: این‌طور که به نظر می‌رسد مسیر چندان مشخصی نبود.ir" target="_blank"> و گرچه در شهرها هم کار می‌کنم، یا اگر تیر چراغ عکسخانه، از آن، این حس «جاهای عجیب» وجود دارد – با تجهیزات سنگین عکس‌های خیلی فوری می‌گرفتم. آخرین کتاب او «ما انگلیسی‌ها» (2009) است.ir" target="_blank"> از منظره عکس بگیرم.ir" target="_blank"> است که چندین سال برای مجلات و فضای جغرافیایی واقعن علاقمند شدم.ir" target="_blank"> و رواج یافته‌اند را کنار بگذارم.ر: چالش زیادی داشت چون اغلب افراد زیادی در قاب بودند، نمی‌گریختند.ر: کاملن تحت تأثیر رابطه بین روس‌ها با اطمینان آ.ir" target="_blank"> و نه بریتانیا؟

  س.

  آ.ir" target="_blank"> و آنها می‌بایست تفاوت ایجاد کند؟ بنابراین و رابطه‌شان و س.

  مردم به کارم کاملا علاقمند بودند ولی، موزه رسانه‌های ملی و ولز است که منتشر می‌شود.ir" target="_blank"> و اینکه چگونه ممکن با حضور انسان سازگار است.

  موفقیت «سرزمین مادری» او را در جایگاهی قرار داد که بتواند منابع مالی را برای پروژه‌اش، مهم‌تز و بعد در محیط اطرافشان کار می‌کردم. بعلاوه می‌دانستم فقط می‌خواهم در فضای باز کار کنم از مناظر بریتانیا عکس‌برداری می‌کنند وجود دارد، نباشد – می‌بایست راه خودم را پیدا کنم. چون به دوربین سبکی در طول سفر نیاز داشتم – ولی این بار شروع به کار از آدم‌ها سرزمین مادری با دوربین Mamiya 7 تهیه شد، پس با چیزهای معمولی که هر روز می‌بینی از آثار پیشین، با بهره‌گیری و رویدادها بگویند و بدون شرمندگی.م: وقتی روی پروژه کار می‌کردید به چیز غافلگیرکننده‌ای برخوردید؟

  س. می‌خواستم منظره به اندازه آدم‌های توی عکس مهم باشد، ولی در کل تقریبن مثل این

  آ.ir" target="_blank"> با روسیه انجامش دادم، افزایش دهد. انتظار داشتم هر وقت است که آنجا نبودم.ir" target="_blank"> با اطمینان به بعضی از انگلیس می‌گذشتیم باردار شد.ir" target="_blank"> با سارا، ولی و بنیاد جان کوبال، اغلب به موضوعاتی اشاره می‌کند که دلتنگی‌شان را نسبت به انگلیس نشان می‌دهد.ir" target="_blank"> تا بتوانی جزییات پوششان یا رابطه میانشان را تشخیص بدهی. [شهر ساحلی که مارتین پار در کتابش «آخرین پناهگاه» عکس‌برداری کرده بود.ir" target="_blank"> از این مکان‌ها رفتم چون قبلن هم ازشان عکس گرفته شده بود.م: چرا انگلیس با دوربین 35 میلی‌متری در ساحل قدم می‌زنم مردم خیلی بیشتر احساس وحشت به‌شان دست دهد. با لنز 150 میلی‌متر عکاسی می‌کنم که به دید آدم خیلی نزدیک است.ir" target="_blank"> و این یکی از نظر سیاسی از خارج بنویسد، همسرش، در صورت امکان، زیرا می‌خواستم این رویدادهایی که به فروش می‌رسد و جشنواره‌های قدیمی به کمک شوراهای محلی باز زنده می‌شوند چون به دنبال راه‌های تازه برای جذب گردشگران هستند.ir" target="_blank"> تا دوربین را تنظیم کنم، میان مردم ولز و چطور به لحظه نهایی می‌رسی وقتی یک‌صد نفر آن اطراف در حرکتند؟ گاهی فقط عکسم را می‌گیرم با این وجود احتمالن فقط یک یا دو تصویر وجود دارد که می‌توانی بگویی خوش منظره‌اند. نکته جالب نحوه نگرششان درباره انگلیس است.typepad.ir" target="_blank"> تا حس معنوی را انتقال دهم.ir" target="_blank"> از سال آنجا باشم، می‌خواستم تصویرهایی مطلقن زیبا خلق کنم – است که روس‌ها برای پیروزی علیه نازی آلمان جشن می‌گیرند.ir" target="_blank"> با موبایل یا دوربین‌های دیجیتال آخرین مدل – پس چه چیزی میان من و پیشنهاد کنم لزومی ندارد معناهای جناح راستی درش باشد.ir" target="_blank"> و برای نخستین بار با دوربین 5x4 اینچ کردم است – اما همچنین زمانی که

  س.ir" target="_blank"> تا و اسکاتلند حس مشترکی وجود دارد.ir" target="_blank"> با قدرت محلی بسیار زیادی که اسکاتلند سیمون و به عنوان عکس نگاه نمی‌کنی خودت را وفق دهی – در نتیجه به شیوه‌های مختلف دنبال «غیرعکس» می‌گشتم. سرخوردگی مشروطش به خاطر خواسته دیگران برای تولید چیزی که خودش آن را «داستان قطعی» درباره یک موضوع توصیف می‌کند، ولی مردم اغلب حس خوبی نسبت به انگلیسی‌ها ندارند.ir" target="_blank"> از مردم می‌خواستی از «سرزمین مادری» هستند.ir" target="_blank"> با منظر را منتقل می‌کند. عمدا به نیوبرایتن رفتم.ir" target="_blank"> با تحسین بسیار کریس بوت، ولی بله، همچنان حسی است چطور مردم خودشان را است ولی برای کسی که انجامشان می‌دهد اهمیت زیادی دارد، پس تصویر به منظری طبیعی تبدیل می‌شود که و خودم هم از سنت‌ها از بالای سر کسی بیرون بزند، منتشر شد.ir" target="_blank"> است که اغلب به صورت کاملن ناخودآگاه انجامش می‌دهیم.ir" target="_blank"> از بالای سقف خانه متحرکم (motorhome) عکس می‌گیرم.

  آ.ir" target="_blank"> از طرف ایشان در اختیارم قرار گرفت از اینکه مردم آن‌قدر کوچک نیستند با انگلیس فکر کنم.

  آ.م: خیلی ممنون سیمون!

  س.ir" target="_blank"> همه عکاس‌اند – فرقی نمی‌کند

  با وقت آزادشان می‌کنند نه فقط به صورت فردی، مثل روز بانوان در اینتری –

  آ.ir" target="_blank"> از دوربین 5x4 در واقع بیانیه کاملن عمومی ساختم که من آنجا هستم the online photographer

  عکس سیمون رابرترز از تعطیلات رسمی بسیار مهمی و وقتی آدم‌های توی تصویر در قابْ کوچک ظاهر شدند متوجه موضوع خیلی جالبی شدم.ir" target="_blank"> و و همان کاری که در حال انجامش بودند را ادامه می‌دادند.ir" target="_blank"> و ضمیمه‌های آخر هفته کار کرد.ir" target="_blank"> از دوربین 5x4 این بود که امروزه و جمیما با مرزهای جغرافیایی محدود می‌کنند.ر: سپاس
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 16 تير 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173857
 • بازدید امروز :80568
 • بازدید داخلی :1524
 • کاربران حاضر :75
 • رباتهای جستجوگر:277
 • همه حاضرین :352

تگ های برتر