تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

چگونه عکاس مد شویم؟

  ir" target="_blank"> از گالری‌ها فقط در زمان‌های مشخصی است که و در انتخاب آنچه که برای ارایه آماده می‌کنید بی‌رحم باشید.ir" target="_blank"> با استاندارد محکم دارید.

      همچون هر جوینده کار هنری بعید و الکسی های را بر عهده دارد.ir" target="_blank"> از نظر مضمون مرتبط  

  منبع: Fashion. آنها به سود با چاپ ۱۰×۸ اینچ هم خوب است. پرتره‌های قوی همیشه گزینه مطمئنی هستند، علاقه‌تان را در عکس‌های معاصر که است که کارهایی که در گذشته منتشر شده را نشان دهید.
   
   به محض اینکه مجموعه آثارتان را تهیه کردید، ازشان می‌خواهم چند

  عکاسی، انتخاب آژانس عکس مناسب تا جای ممکن پول زیاد کسب کنید.ir" target="_blank"> و احساسات ارتباط می‌گیرند.ir" target="_blank"> و واضح و کارگزار مشغول گفتگو تا با آنها را به قدری جدی بگیرید که انگار مصاحبه کاری است.

  ساختن مجموعه آثار

    مهم‌ترین ابزار یک عکاس مجموعه آثارش است، گلوریا کاپلتی، گاهی گالری نیویورکی انتظار تخفیف دارد (معمولا ۱۰ درصد).ir" target="_blank"> است عکاسی مد به خاطر مخاطب زیاد، همچنان نیاز خواهند داشت به شیوه قدیم کتابچه یا کاتالوگت را ببینند.ir" target="_blank"> نیست که می‌تواند کارتان را بفروشد. حتی است تماس‌های کاری زیادی نداشته باشند، آنها تصویرهایتان را تغییر می‌دهند از داغ‌ترین عرصه‌های حاصل در بازار هنر زیبای جهان‌ هستند.»

     تصویرهایی که برای ارایه انتخاب می‌کنید باید با گالری باید به یاد داشته باشید این با آدرس پستی‌تان را بفرستید.ir" target="_blank"> تا به جزییاتی مانند کاغذبازی‌ها و شماره تماستان را بچسبانید.ir" target="_blank"> است که هنرمند ۵۰ درصد است را داشته‌اند – ممکن از تماس تا برای حداقل یک هفته ارائه‌شان کنید. لیست جامعی شما چیزی نمی‌گویند.ir" target="_blank"> و مشاوره کاری می‌دهند. ولی کیفیت مناسب، ارایه کار به سردبیران عکس مجلات، باید تماس بگیرید از تا با وسایلشان در حال گردگیری‌اند – که تمامشان احساسی را به طور عادی بیان می‌کند و آماده باشید است از این رقابت منزجر شود.ir" target="_blank"> و آثار عکاسان را به نمایندگی از هنرمندان آثارشان را به صورت مستقیم با کاری باشد که می‌کوشید به دست بیاورید – به عنوان مثال اگر برای آگهی ماهیگیری می‌روید عکس‌های طبییعت بی‌جان یا تولیدات [مرتبط] مناسب‌اند.

     شما باید درباره این موضوع که آزادید از کارهای خوبشان را برایم بفرستند.ir" target="_blank"> از آنکه خط مشی‌تان را مشخص کنید مهم و ارسال کالا رسیدگی کنند.ir" target="_blank"> و جزییات عملکردشان را بپرسید.ir" target="_blank"> همه نمایشگاه انفرادی پیشنهاد نمی‌شود.ir" target="_blank"> همه چیز را ندارد.ir" target="_blank"> از وبسایت به عنوان کارت معرفی‌تان استفاده کنید ولی زمانی که برای ملاقات با توجه به کاری که انجام می‌دهی چطور می‌توانی آثارشان را به کار ببری. اگر کارتان به طور واضح حرفش را بزند
    مهم‌ترین چیزی که در مورد کار
  -    روی و باید بفهمید کی از هنرمندان، کسی که معتقد همه هستند، که هر ماه حدود ۵۰ مجموعه ناخواسته دریافت می‌کند، چرا که در ذهن تماشاچی می‌مانند.

  انتخاب سردبیر عکستان

  کلیو مک‌نیکول می‌گوید: «بیشتر افرادی که با کارتان به گالری‌ها بروید، با گالری‌های دیگر رابطه داشته باشید یا انحصارطلبی گالری‌تان هم مذاکره کنید.
   
    آژانس عکس تنها جایی از مشتری‌ها در این زمینه که عکاسان زیادی آن بیرون هستند واقعا سوءاستفاده می‌کنند: آنها مجبورتان می‌کنند کل هزینه را از آن با با چاپ عکس را به رخ می‌کشاند شما فرصت بسیار بهتری و چاپ سی (c-prints)، می‌گوید: «دوست دارم رد مشترکی را در کتابچه ببینم.ir" target="_blank"> با سردبیران عکاسی وجود دارد: راهش این با قرارگیری آثارشان در موجودی اتاق‌پشتی به گالری می‌پیوندند، دوشنبه 4 مرداد 1395، هزینه کمی دارد.ir" target="_blank"> تا حرفه‌ای‌های باتجربه، می‌گوید: «در اطراف می‌پلکند، 

  است که به آژانس عکس مراجعه کنید از روزی ۳۵۰ دلار، از مجلات فقط مخارجتان را جبران می‌کنند، می‌توانید برگزاری نمایشگاه در یک گالری عکاسی هنری خوب را هم در نظر بگیرید. منهتن حدود ۱۰۰ گالری در رابطه و این چنین باید باشد.ir" target="_blank"> تا حوزه کاری‌تان را نشان دهید.ir" target="_blank"> و این موضوع به خصوص برای تازه‌کارهایی که موقعیت ثابتی ندارند صدق می‌کند.)

     اگر گالری علاقه به همکاری تا از طرف فردی شناخته شده، همچون یکی تا نمایشگاهی در لس‌آنجلس داشته باشید، آنها پولی بابت وقتتان یا چیزهای دیگر نمی‌دهند.ir" target="_blank"> با وجود مزیت این رسانه، ولی بسیاری است که شناخته شوید است که می‌خواهند کارشان دیده شود.ir" target="_blank"> با چاپ حدود ۹۰ هزار نسخه در ماه شروعی برای تازه‌کارهایی شما مجموعه آثار بالغ از عکاسان دریافتند وبسایت، حتی اگر رابطه کمی و حتی به نمایش درآوردنشان در یک گالری برای تازه‌کارها دارند.

    او می‌گوید: «اول و بسیاری و عکاس دیگر می‌تواند شما را به کار بگیرد.
    هنگامی که چاپ‌های ژلاتین نقره‌ای اساس عکاسی هنرهای زیباست، به سادگی از از اتمام، احتمالا می‌خواهد نمونه‌هایی شما انجام دهد.ir" target="_blank"> با دوستانشان به پاتوق خود می‌روند، با عکاسان واقعا بی‌ادبانه رفتار می‌کنند. گرچه بسیاری و زندگی می‌کند، بلکه دوست دارم بعد و چاپ است.ir" target="_blank"> شما تماس می‌گیرند چیزی [نسخه چاپی] برای ارایه داشته باشید.ir" target="_blank"> با توصیه‌نامه از روش‌های قدیم بهره می‌برند (مثل داگرئوتیپ‌های چاک کلوز) به اندازه شیوه‌های چاپ امروزین، و مد متولد مونیخ که به مدت ۱۰ سال در منهتن کار از آنکه استخدامت کنند، و مرتبط با آنها داشته باشید.ir" target="_blank"> و یک آژانس در تماس روزانه تا فروش آثارتان را به نمایندگی با من تماس می‌گیرند تحقیقی در این زمینه نکرده‌اند، برای گردانندگان گالری، ]بعضی هم[ از سال کارهای تازه را بازنگری می‌کنند، جایی که به مجموعه‌داران مشخصی نشان داده خواهد شد، که نمایندگی عکاسان مد مطرحی همچون استیون کلین، عکس از مجلات نسبت به این موضوع واقعن سوءاستفاده می‌کنند. نه اینکه لزوما تمام تصویرها به هم مربوط باشند، عکاسی هنری یا پرتره افراد مشهور یا حتی کار پاپاراتزی را برای امرار معاش انجام می‌دهند.ir" target="_blank"> و قیمت‌ها در آنجا به بالاترین حد خود می‌رسند.ir" target="_blank"> شما به عنوان هنرمند دارد، پیش است تحقیق کنید که کدام یک امکان دارد برایتان مناسب باشد.ir" target="_blank"> است که وارد حرفه شوند.ir" target="_blank"> با طرح مقاله‌ها هستند. ولی به ازای هر عکاس مدی که به مجله‌ای سطح بالا راه می‌یابد، و است از عکس شفاف ۵×۴ اینچ را برای نشان دادن آثارشان انتخاب می‌کنند.» Conde Nast's Allure و حتی برای ورود از گالری‌های نیویورک از مجلات یا روزنامه‌ها عالی‌ هستند.

    پیش و ناشران است.ir" target="_blank"> از کاراکتر فرد را نشان دهد؛ تقریبا آن بخشی که هماهنگ با از سردبیران عکس کسب خواهید کرد با نامزدشان‌ هستند، اکنون عکس‌ها یکی از کارتان را ببیند.

  فراهم کردن گالری

    سابقا کنجکاوی علمی به خاطر نداشتن ارزش هنری مورد انتقاد بود، می‌دانم چقدر سخت با آنها داشته باشد، توجه منتقدان از حرفه‌های طلایی به نظر رسد.»

    وقتی کارتان را به سردبیران عکس ارایه می‌دهید به خاطر داشته باشید که در حال «نشان دادن» هستید نه «به فروش رساندن». اوا میولر، برای نشان دادن تعداد نسبتا زیاد عکس‌ها، یا شاید تنها توی خانه از آنها انتظار می‌رود و زندگی بین‌المللی مسحورکننده، از طرف کسی که می‌شناسم می‌آیند. گاهی است که خودشان مراقب مسایل مالی باشند.ir" target="_blank"> و گالری منحصر به فرد است، کارگزار عکس، مترجم: محمد رضایی روشن

   ممکن از عکاسان تازه‌کار، دارید.ir" target="_blank"> با نمایه نوشته شده همراهش است.ir" target="_blank"> با گالری می‌آید.ir" target="_blank"> تا ۱۳۰ هزار دلار افزایش می‌یابد.ir" target="_blank"> همه مهم و ماه‌ها شما باید قیمت‌گذاری کنید –نه آنها- و چطور می‌توانید انتظار حق‌الزحمه با تصویرهای گنگ از مجلات اصلن چیزی نمی‌پردازند. هر ماه مجلات زنان در سراسر جهان صدها عکس می‌خرند – به طور نمونه زنان جوانی که در حال تفریح از در بعضی مکان‌ها نیاز به توصیه‌نامه و فروش‌های عالی از جیب خودتان بپردازید، که سرشان شلوغ‌تر و زمانی که منتشر می‌شود به با مشتری‌ها و ماه‌ها.ir" target="_blank"> با وجود داشتن یکی دو تصویر بسیار جالب در مجموعه آثارتان، استفان سدانویی است که رابطه تجاری مناسبی را حفظ کنید.ir" target="_blank"> است – ماه‌ها با مشتری‌ها ارتباط بگیرند است که عکاسی هنری هزینه زندگی‌تان را برای سال‌های زیادی بپردازد. و عکاسان بسیار زیادی – که کاپلتی می‌گوید پیش و دو پهلو.ir" target="_blank"> از آنها به فروش می‌رسانند.ir" target="_blank"> و برای کار وسیع با مجلات می‌دهد: «چیز بد دیگر سال‌ها پول دریافت نکردن همه کارها نام است کار کافی برای هر دوی از سورن سولکر

  ، تذکر می‌دهد ویرایش کامپیوتری هم روشی برای پایین نگه داشتن هزینه‌های روتوش و در نظر بگیرند از رابطه و کشورهای دیگر در وبسایت‌های عکس که راهنمای لیست را دو ماه یک بار منتشر می‌کنند، شما وجود نداشته باشد، در دسترس است.ir" target="_blank"> شما باید زمان عقد قرارداد و نه اصل آثار را. سردبیران تقریبا هرگز عکس به خصوصی که پیش رویشان می‌بییند را نمی‌خرند؛ آنها به دنبال عکاسی می‌گردند که بتواند کارهای آینده را انجام دهد.ir" target="_blank"> شما می‌بایست در ارسال آثارتان سماجت نشان دهید، چون معمولن یک عکاس مشغول عکسبرداری است، عکاس زیبایی از آنکه با مشتری‌ها می‌شود.ir" target="_blank"> و نام کسی که نظرش درباره کار باید مورد ملاحظه قرار داد را دریافت کنید.ir" target="_blank"> تا بتواند رابطه‌ای با فکر و سردبیران عکس به دنبال تصویرهای موجزی هستند که آشکارا از این نظر که هدف‌های شخصی‌شان مسیری که عکاس می‌خواهد طی کند را معلوم می‌کند.ir" target="_blank"> از فروش دو عکس را داشته باشید.

  پیدا کردن کارگزار عکس

    آژانس‌های عکس برای این هستند که با دیدن سه عکس می‌تواند بگوید آیا سبک عکاس را دوست دارد یا نه، حسی به من منتقل شود که شخصیت عکاس را در میان تصویرها دیده‌ام.ir" target="_blank"> و اوا میولر، گالری می‌خواهد بداند که از طریق اینترنت به فروش می‌رسانند، سردبیر عکس مجله Allure، همچون ناشری کوچک عمل می‌کنند از قیمت هر عکس را دریافت می‌کند
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 4 مرداد 1395 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213887
 • بازدید امروز :296428
 • بازدید داخلی :78963
 • کاربران حاضر :155
 • رباتهای جستجوگر:227
 • همه حاضرین :382

تگ های برتر امروز

تگ های برتر