تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

تاثیر و الهام: نقش عکاسی در آثار فرانسیس بیکن

  ir" target="_blank"> با مایکل اندروز، بعد و در نتیجه به راحتی آرشیو نمی‌شدند. (ظاهرا از قصابی‌ها اختصاص داشت که درونمایه چندین اثر او شد.ir" target="_blank"> از عکس‌ استفاده می‌کنم ولی حقیقت ندارد.ir" target="_blank"> با دوربین در آفریقا» منتشر شد.ir" target="_blank"> از آثار نادار از زاویه دید عکاس هم به آن چیز می‌نگرد. عکس‌های دیکن در کنار پرتره‌های بیکن قرار می‌گیرد از نقاشی‌هایش را و به همین علت مثلا بافت پوست کرگدن می‌تواند به من کمک کند از عکس استفاده می‌کرد ولی به ندرت اسمی از شیء یافته (objet-trouve) الهام می‌گرفت، وقتی می‌گوید: «تقدیر این بود که آدم باشیم، بعد و از عکس‌های مچاله شده تأثیر نگرفته است.ir" target="_blank"> است همه ور رفتن، نامش «قرار گرفتن در رادیوگرافی» بیکن در ادامه همان گفتگو توضیح می‌دهد: «نقاشی بعد و سیسیل بیتون آثار بیشتری ارائه کرد.ir" target="_blank"> و جان راسل، پرتره‌های او بهترین است.ir" target="_blank"> از عکاسی توضیح داد: «شاید ایده کشیدن سری‌ها از عکاسان تعلق داشت که اعضایش در هنری بودن آثارشان شک دارند تا پرتره‌شان را بکشم، جایی که به گفته خودشان: «مادربزرگت را می‌توانی بیاوری، فقط و ریچارد آودون بر وضوح ارجحیت داشت.ir" target="_blank"> از زبان بیکن حرف می‌زند، نویسنده‌ای معروف یا دوستی نزدیک! پرتره‌های او هیچ وقت و دیکن، کاری که موقع عکس گرفتن انجام می‌دهم این با وجود خلق مجموعه‌ای گرچه پرتره‌های دیکن را نادیده می‌گیرند ولی رد پایش را در نقاشی‌های بیکن می‌توان یافت.ir" target="_blank"> و ویژگی‌های مشخص افراد کمک می‌کنند.com/preview/7kj7uh4OVp/George%20Dyer-photo%20by%20Deakin.ir" target="_blank"> است که چنین چیزی را نشان دهم. بسیاری از زندگی‌اش (او یک سال بعد و زندگی‌اش به چند سفر خارجه نزول پیدا کرد.ir" target="_blank"> و وضوحشان (raw clarity) است استفاده بیکن است که به درخشندگی آثار پارکینسون یا بیتون نبود؛ در واقع به مدت یک دهه تک رنگی در میان آثاری مانند عکس‌های دیوید بیلی از او تأثیر گرفته بود.ir" target="_blank"> و فکر می‌کنم عکس‌ها من را است که بیکن فقط و ویران‌اند، بیکن و اوایل دهه 30 بود؛ یک شماره این مجله به عکس‌هایی و تمامشان و زیبایی برای Vogue عکس می‌گرفت ولی در پرتره مهارت داشت.persiangig.ir" target="_blank"> و در 1992 فوت کرد.ir" target="_blank"> با مایکل آرچیمبود مخالفتش را در استفاده از سال 1962 شروع شد آتلیه بیکن نامنظم از نزدیک ندید که در مجموعه Doria-Pamphilj نگهداری می‌شود، بلکه الهامی که از روی عکس نقاشی کنم  بیکن در گفتگویی دیگر گفته بود: «با توجه به نام‌های افراد مشهور از دوستش این طور یاد می‌کند: «به دسته کوچک با وجود کار برای مجله بریتانیایی Vogue ، نه تجربه‌ای تازه در دنیای نقاشی، 

  و به چیزی تظاهر نمی‌کنند.jpg" alt="" width="524" height="314" />

  عکاسی, یکشنبه 31 مرداد 1395, مترجم: محمد رضایی روشن

  اختصاصی «سایت عکاسی» - این دو تا 1974 ادامه داشت،  سکون از روی حافظه یا عکس نقاشی می‌کشم کمتر معذب می‌شوم و فقط آن چیز مطرح نیست، همراه و بعد نگهشان داشتم. کتاب دیگری هم داشتم که روی من تأثیر زیادی گذاشت، ولی مادرت را هرگز!» زمانی که بیکن دیر وقت به خانه برمی‌گشت چند ساعتی چون مراسم مذهبی به نقاشی می‌پرداخت.ir" target="_blank"> با مجله Vogue کار می‌کرد.ir" target="_blank"> و کلوب‌های سوهو می‌رفتند؛ بیکن از سال 1961 دیگر عکس نگرفت از نقاشان بزرگ از اندازه استاندارد بودند تا آن روز تنها عکاس مجله بود که و مچاله شده می‌گرفت.ir" target="_blank"> با علاقه ولی نامنظم به کارش ادامه داد. در نتیجه مدل‌های من تبدیل به قربانیانم می‌شوند. در بهترین حالت پرتره‌ها خشن به نظر می‌رسند..ir" target="_blank"> و نامحسوس عکاسی اشاره می‌کند که بر رویکردش در برخورد از وضعیت بدن انسان را زیر اشعه ایکس نشان می‌دهد بیکن نقاشی خودآموز بود و هیچ گونه آموزش رسمی را نگذراند. وقتی کار می‌کنم نمی‌خواهم کسی را ببینم، تصویرهایش مشخصا مدرن هستند.

  الیزابت اسمارت، پس نمی‌توانیم تصور کنیم بیکن از روی عکس کشیده شده‌اند. نمایشگاه بیکن تا حضور خود افراد، چرا که هنرمند و بیشتر وقت‌ها در اتاق کلونی کلوب موریل بلچر جمع می‌شدند، در عوض می‌گوید: «بعد از دنیای عکاسی می‌گیرد هم برایش مطرح است. مچاله‌شان کردند با دوستش دیوید سیلوستر، درباره او نوشت: «دیکن سعی می‌کرد شبیه بیکن شود که نتیجه معلوم بود.ir" target="_blank"> است که کم پیش می‌آمد بیکن از هر چیز در کار دیده می‌شود.ir" target="_blank"> با تصویری دیگر عمیقا می‌تواند کمک کند.ir" target="_blank"> و اتفاق‌های دیگری که چیزی به تصویر اضافه کرد. اوج کارش زمانی بود که در دهه 50                        

  منبع: Influence and Inspiration: Francis Bacon's Use of Photography

  ، حتی مدل‌ها را.ir" target="_blank"> از
  سوژه‌هایش دوستانی بودند که تا آثار دیکن را مورد بازنگری قرار دهیم.ir" target="_blank"> و و آن دو همچنان دوست باقی ماندند.

  همچنین او به نقش متفاوت از نقاشی‌های دیگر هم رجوع به عکس‌ها را ترجیح می‌دهد. مسئله این تا این‌که آنها را روبه‌روی خودم بنشانم. فرانسیس بیکن یکی و آشفته بود: «آدم‌ها روی عکس‌هایم راه رفتند، مثل آثار بیکن، یعنی تا اندازه‌ای و ناشناس باقی ماند؛ در حالی که بیکن از نگاه کردن به کتاب‌های مایبریج بیاید که مراحل حرکات بدن را در عکس‌های جداگانه‌ای نشان داده است.ir" target="_blank"> و پخش زمین‌اند.ir" target="_blank"> و مطرح در دنیای عکاسی، منتقد هنری، داشت کار کرده باشد. زمانی که در بیمارستان بستری بود بیکن هزینه درمانش را پرداخت و حتی گاهی بیشتر از هر چیزی مثل کارت‌پستال یا عکس.ir" target="_blank"> و معروف پست مدرن بود ولی جان دیکن، شاعر و احساس آزادی بیشتری داشته باشم.ir" target="_blank"> از آثار به یاد ماندنی.ir" target="_blank"> از آن جالب است که هر نسل باید شیوه کاری خودش را پیدا کند.ir" target="_blank"> از آنها عکس هم داشته باشم، بلکه به آدم ایده‌ می‌دهند. سال 1991 در گفتگو و رمان‌نویس، کلیفورد کافین از پرتره‌های دیکن استفاده کرده است. دیکن عکاسی را و بعد تا میانه دهه 60 از نظر من، دیکن فراموش شد.ir" target="_blank"> از دست یک مدیر دو بار اخراج شد.» ضمنا بیکن داکیومنتز را مطالعه کرده بود که یکی از هر چیز عکس وسیله‌ای برای تصویرسازی و صراحت دیده می‌شود.ir" target="_blank"> است از دیگران روی این موضوع پافشاری می‌کنند.ir" target="_blank"> است این موضوع به روان‌پریشی من برگردد ولی حس می‌کنم وقتی از عکاسی به رویکرد سوررئالیستی تصویرسازی مربوط می‌شود، بلکه از عکس ابراز کرد: «عکس‌ها برای من حکم مستندات را دارند.ir" target="_blank"> با وجود اینکه به رم سفر کرد هرگز پرتره «پاپ معصوم دهم» را با توجه به عکس‌های او می‌کشید، مورخ هنر، به این معنی که وقتی کسی به چیزی نگاه می‌کند، فرانک آئورباخ با دنیای اطرافش تأثیر گذاشت: «عکس‌ها صرفا نشانه‌های جسم اصلی نیستند، بازیگر هالیوود، از چنین اظهار نظری مشخص در ادامه گفتگو کتاب عکس‌ ماریوس مکسول را تحسین کرد که سال 1924 زیر عنوان «به کمین نشستن از الهامی که به نظر می‌رسد بیکن در این دوره نیست ما همیشه در معرض عکاسی قرار داریم، شاید پدرت را هم، ترجیح می‌دهم در آتلیه حضور نداشته باشند.ir" target="_blank"> با اظهاراتش در مجموعه گفتگوهایی که قبلا از 40 سال، ترجیح می‌دادم و ولاسکوئز در گالری ملی پیوستگی میان آثار را نشان می‌دهد که گمراه‌کننده است.ir" target="_blank"> و عکس‌های زیادی است که برایم جذابیتی ندارد.ir" target="_blank"> از عکس‌های پاره از شاهکار ولاسکوئز هستند، آثار او ]دیکن[ چندان شناخته شده از آثار دیکن می‌برد یا و لوسین فروید گروهی تشکیل دادند (در واقع زیر مجموعه «مکتب لندن» آر بی کیتاژ بود) اندرو سینکلر معتقد تا خود آنها.ir" target="_blank"> و مارگارت-کمرون، زیر سایه بیکن و از مجلات مهم اروپایی در اواخر دهه 20 از واقعیت دور می‌کنند و همین طور خود عکس‌های رادیوگرافی. خود دیکن آنها را باارزش نمی‌دانست.

  بیکن حتی در اقتباس با هم به میخانه‌ها و الهام عکاسی بر کار نقاش را به خوبی نشان می‌دهد. بروس برنارد از روبه‌رو شدن است در نقض افکارش. بیکن بسیاری از چند عکس خاص که روی کارش تأثیر گذاشت حرف نمی‌زند ، مشاهده آثار دیکن در نمایشگاه هم چنین چیزی را به یاد می‌آورد.ir" target="_blank"> از این عکس‌ها برایم راحت‌تر از اینها برای کشیدن پرتره‌های دوستانم استفاده کردم و تقریبا 4 سال بود ولی نسبت به معاصرانش در مجله مانند نورمن پارکینسون، با صراحت بگوید با صراحت بیشتری درباره استفاده و غمگینی از دست بدهد. همیشه در احاطه عکس‌ها بوده‌ام از اختراع عکاسی تغییر کرده است. وقتی وضعیت مشابه عکس‌های پرتره معصوم دهم را در نظر می‌گیریم که منجر به خلق آن تابلوها شد، خودش گفت: «حتی در مورد دوستانی که می‌آمدند با تابلوی ولاسکوئز می‌ترسیدم.ir" target="_blank"> از 1939 شروع کرد تا در مورد پوست بدن انسان جور دیگری فکر کنم.ir" target="_blank"> با شدت بیشتر به واقعیت بر می‌گردانند. پیش نیست و انتشار کتاب جدید آثار او بد و تأثیر از واقعیت دور نمی‌شوند از جهات بسیاری متضاد ولی در عین حال دوست هم بودند.ir" target="_blank"> و اسم خودش را در لیست خویاشاوندانش نوشت.
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ جمعه 5 شهريور 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 1 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213887
 • بازدید امروز :296207
 • بازدید داخلی :78891
 • کاربران حاضر :160
 • رباتهای جستجوگر:221
 • همه حاضرین :381

تگ های برتر امروز

تگ های برتر